• Reference
Marketingová agentura OnlineSales.cz

Co o nás řekli naši klienti

Ivana Völflová

REMAX Search

Robert Soudný

6K spol. s r.o.

Ondřej Černovický

Realirní makléř

Gabriela Mrkvovicová

Smart Network

Irena Vejmelková

Festival Art of Being

David Joun

Barberland Prague

Ivana Völflová

REMAX Search

Robert Soudný

6K spol. s r.o.

Ondřej Černovický

Realirní makléř

Gabriela Mrkvovicová

Smart Network

Irena Vejmelková

Festival Art of Being

David Joun

Barberland Prague

Naši

Klienti

Další

Reference

Krajinná ekoložka

Ing. Kateřina Zímová

S OnlineSales.cz spolupracuju poměrně krátkou dobu. Ale už úvodní setkání k plánování strategie pro mne bylo velmi přínosné. Pomohlo mi srovnat si to, co vlastně od své práce očekávam, jaké jsou moje priority a kam bych chtěla ve svém podnikání směřovat. Moc se těším na naši další spolupráci.

Quality and Marketing Manager | IFRAMIX

Kateřina Šilhová

Spolupráce nám přinesla nový pohled na to, jak se v dnešním on-line světě pohybovat a dělat business. Ve vašem týmu vidím zapálení pro věc, vstřícnost a ochotu řešit věci rychle a nápaditě. Nebojíte se argumentovat a přesvědčit zákazníka o jiných možnostech, než byl dosud zvyklý, snažíte se mu ukázat, že to jde i jinak. Vyzařuje z vás, že opravdu pracujete jako tým a že si rozumíte mezi sebou i po lidské stránce jako přátelé, což považuji za hodně důležité. Lidé musí chodit do práce rádi a dělat práci s láskou, aby věci fungovaly.

Jednatel | Stylové svatby

Radek Bulant

Už po prvním setkání s týmem OnlineSales.cz jsme si řekli, že takový přístup a nasazení jsme přesně hledali. Konkrétní a konstruktivní řešení našeho posunu dostalo nový rozměr, kluci jasně vystihli kam se potřebujeme posunout. Jejich doposud odvedená práce se nám osvědčuje. OnlineSales.cz bych doporučil všem lidem, kteří cítí potřebu se posunout zase o něco dál.

Jednatel | MAR-EKON

Ing. Renata Hromková

Na naší spolupráci si nejvíce cením vaší snahy odlišit nás od šedivého průměru všech marketingových agentur a účetních firem. Děláme zcela něco jiného a vy jste to dovedli správně prezentovat a vysvětlit kdo vlastně jsem a co umíme.

Business developer
 | Inovační centrum ústeckého kraje

Radek Miškovský

I při telefonické komunikaci cítím neustálý úsměv na tváři, který při denní rutině vlije trochu “pozitivna” do žil. 😉

  • Kontaktujte nás

Nechte nám vzkaz, ozveme se vám.

O vašich marketingových plánech si můžeme nezávazně popovídat u šálku dobré kávy.
«Smysluplná
spolupráce»

Ivana Völflová

REMAX Search
Díky spolupráci s marketingovou agenturou Onlinesales.cz se naše podnikání posunulo o velký kus dopředu
Ze všeho nejvíc jsem ocenila váš rozbor toho, jak fungujeme jako kancelář, který jste pro nás připravili v rámci Plánu postupu. A výsledek natáčení byl pro nás příjemným překvapením, tak vysokou úroveň videí nikdo z nás dopředu nečekal.
«Marketingová strategie na míru pro každého»

Robert Soudný

6K spol. s r.o.
Po otevření divize účetního outsourcingu jsem hledal cestu, jak naše služby prodávat i online. Na networkingové akci mě zaujalo krédo agentury OnlineSales.cz, když její zástupce řekl, že klientům nenabízí služby, které chtějí, ale které potřebují.
Po první schůzce jsem dostal plán postupu, který předčil mé očekávání. Byly v něm zahrnuty kompletní informace a navržená marketingová strategie mi dávala smysl. Podle ní mi v agentuře vyrobili nové webové stránky a úvodní video, obojí je dokonalé a funguje.

Doporučuji domluvit si úvodní schůzku, kdy vznikne plán postupu, a pak se rozhodněte sami, jestli vám to dává smysl.
«Příjemný marketing
by OnlineSales.cz»

Ondřej Černovický

Realitní makléř
Agenturu OnlineSales.cz mi doporučil můj známý a hned první schůzka na mě velmi pozitivně zapůsobila otevřeností pana Budila. Váš plán postupu mě mile překvapil, v první fázi spolupráce jsem velmi ocenil vaše tzv. načtení klienta. Vážím si toho, jak mě paní Šudomová dokázala přečíst, protože zpětná vazba od odborníka mi dosud chyběla. Díky tomu jste mi otevřeli oči a vidím sebe a svoje podnikání v jiném světle.
Na úvodní video, které jsme spolu vytvořili, mám skvělé reakce, perfektně o mě vypovídá a funguje. Souzním s ním, protože mě ukazuje takového, jaký jsem. Momentálně běží kampaně a testujeme různá publika.

Agentura OnlineSales.cz nabízí příjemnou formu marketingu. Protože jsem v OnlineSales.cz potkal jen samé příjemné lidi, myslím, že v marketingu je lidský přístup nejdůležitější. Nepatří do něj žádné korporátní zvyky, musí se jednat na rovinu.
«Opravdový zájem
o klienta»

Gabriela Mrkvicová

Smart Network
OnlineSales.cz jsem poznala na networkingu a hned při prvním kontaktu s nimi mě zaujala jejich otevřenost, přímočarost a upřímnost. Vysvětlili mi, jak pracují, a navrhli, že mi připraví komplexní strategii, nikoli že by mi pomohli jen s jedním úkolem, což jsem potřebovala.
Plán postupu předčil moje očekávání. Vysoce oceňuji moderní možnost komunikace přes Skype, takže jsme se na všem domluvili, aniž bychom se zdržovali cestováním přes celou republiku. Spoustu námětů jsme ještě neaplikovali, ale překvapily mě a začala jsem některé z výhod prezentovat hostům v mém klubu.

Oceňuji přístup členů týmu k řešení mých potřeb a osobní angažovanost členů týmu OnlineSales.cz. Natočili jsme společně video a chystáme videoseriál, což bude v networkingu zlomové. Určitě stojí za to se s týmem OnlineSales.cz setkat a nechat si zpracovat plán postupu.
«Děláme společně to,
co má smysl»

Irena Vejmelková

Festival Art of Being
Potřebovali jsme plán konkrétních kroků, který posune naše podnikání kupředu. Plán postupu splnil naše očekávání, a proto momentálně pracujeme na realizaci jednotlivých bodů.

Líbí se mi, že si můžeme určit priority a že lidem z týmu OnlineSales.cz záleží na tom, aby to, co společně děláme, mělo smysl. A to je pro mě hodně důležité.
«Posun»

David Joun

Barberland Prague
Chtěli jsme naše podnikání posunout dál. A naše vize odpovídala tomu, co nám OnlineSales.cz ve svém plánu postupu nabízeli.

Rozumíme si, a to je pro mě to hlavní.