Marketingová agentura OnlineSales.cz

Naši klienti

Co o nás řekli

Naši klienti:

Ivana Völflová

REMAX Search

Martin Kessner

Mindanao, Cleo.one, Up!here

Kateřina Zímová

Krajinná ekoložka

Ondřej Černovický

Realirní makléř

Robert Soudný

6K spol. s r.o.

Gabriela Mrkvovicová

Smart Network

Irena Vejmelková

Festival Art of Being

David Joun

Barberland Prague

Ivana Völflová

REMAX Search

Martin Kessner

Mindanao, Cleo.one, Up!here

Kateřina Zímová

Krajinná ekoložka

Robert Soudný

6K spol. s r.o.

Ondřej Černovický

Realirní makléř

Gabriela Mrkvovicová

Smart Network

Irena Vejmelková

Festival Art of Being

David Joun

Barberland Prague

Další

Reference

Krajinná ekoložka

Ing. Kateřina Zímová

S OnlineSales.cz spolupracuju poměrně krátkou dobu. Ale už úvodní setkání k plánování strategie pro mne bylo velmi přínosné. Pomohlo mi srovnat si to, co vlastně od své práce očekávam, jaké jsou moje priority a kam bych chtěla ve svém podnikání směřovat. Moc se těším na naši další spolupráci.

Quality and Marketing Manager | IFRAMIX

Kateřina Šilhová

Spolupráce nám přinesla nový pohled na to, jak se v dnešním on-line světě pohybovat a dělat business. Ve vašem týmu vidím zapálení pro věc, vstřícnost a ochotu řešit věci rychle a nápaditě. Nebojíte se argumentovat a přesvědčit zákazníka o jiných možnostech, než byl dosud zvyklý, snažíte se mu ukázat, že to jde i jinak. Vyzařuje z vás, že opravdu pracujete jako tým a že si rozumíte mezi sebou i po lidské stránce jako přátelé, což považuji za hodně důležité. Lidé musí chodit do práce rádi a dělat práci s láskou, aby věci fungovaly.

Jednatel | Stylové svatby

Radek Bulant

Už po prvním setkání s týmem OnlineSales.cz jsme si řekli, že takový přístup a nasazení jsme přesně hledali. Konkrétní a konstruktivní řešení našeho posunu dostalo nový rozměr, kluci jasně vystihli kam se potřebujeme posunout. Jejich doposud odvedená práce se nám osvědčuje. OnlineSales.cz bych doporučil všem lidem, kteří cítí potřebu se posunout zase o něco dál.

Jednatel | MAR-EKON

Ing. Renata Hromková

Na naší spolupráci si nejvíce cením vaší snahy odlišit nás od šedivého průměru všech marketingových agentur a účetních firem. Děláme zcela něco jiného a vy jste to dovedli správně prezentovat a vysvětlit kdo vlastně jsem a co umíme.

Business developer
 | Inovační centrum ústeckého kraje

Radek Miškovský

I při telefonické komunikaci cítím neustálý úsměv na tváři, který při denní rutině vlije trochu “pozitivna” do žil. 😉

Nechte nám vzkaz, ozveme se vám.

O vašich marketingových plánech si můžeme nezávazně popovídat u šálku dobré kávy.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Už odcházíte?

Nechte se pravidelně informovat o trendech v oboru!

Zajímají vás novinky, tipy a trendy z obchodu a marketingu? Tipy na videa, podcasty a články, které u nás v agentuře připravujeme? Rádi vám je budeme každý měsíc posílat, stačí, když nám na sebe necháte e-mail
«Smysluplná
spolupráce»

Ivana Völflová

REMAX Search
Díky spolupráci s marketingovou agenturou Onlinesales.cz se naše podnikání posunulo o velký kus dopředu
Ze všeho nejvíc jsem ocenila váš rozbor toho, jak fungujeme jako kancelář, který jste pro nás připravili v rámci Plánu postupu. A výsledek natáčení byl pro nás příjemným překvapením, tak vysokou úroveň videí nikdo z nás dopředu nečekal.
«Spolupráce s OnlineSales.cz mě posunula v mém byznysu dál»

Martin Kessner

Mindanao, Cleo.one, Up!here
Hledal jsem silného partnera, který dokáže posunout moji vizi dál, a našel jsem ho v týmu profesionálů z agentury OnlineSales.cz. Na začátku jsem neměl žádná očekávání a o to víc jsem byl z naší spolupráce mile překvapen.
Díky Plánu postupu, na kterém jsem nejvíce ocenil jeho hloubku a vypracování celkové vize mého podnikání, jsem se na svůj byznys mohl podívat detailně a z nadhledu marketingu. Dostal jsem v něm přesné kroky, které musíme udělat, aby můj byznys dosáhl úspěchu. Můj Plán postupu byl do detailu připravený, nebylo nic, co by mi tam chybělo. Naopak, dostal jsem i něco navíc, než jsme se domluvili na našich schůzkách.

Práce s OnlineSales.cz týmem mě velmi baví, jsou to velice příjemní lidé a jejich profesionální práce je důkazem toho, že dělají to, čemu rozumí, a mají v tom několikaleté zkušenosti. Jsou to velmi dobře investované peníze, protože jsem dostal materiál, který mi poslouží na několik let dopředu a můžu se od něj odpíchnout.
«Marketing přenechte specialistům »

Kateřina Zímová

Krajinná ekoložka
Ve svém oboru pracuji deset let a dobře si uvědomuji, že nevím úplně správně, jak své služby dobře prodat a dostat je mezi lidi. Nechci se to sama učit, protože jsem zahlcena poznatky a informacemi ze svého oboru, ve kterém se neustále dál vzdělávám, a proto přenechávám starosti s marketingem agentuře OnlineSales.cz.
Do spolupráce s OnlineSales.cz jsem šla naplno a s otevřenou myslí. Mým hlavním očekáváním byl cíl naučit se komunikovat můj obor, který je hodně specifický. Vůbec jsem ale neměla představu, jakou cestou by se to dalo uskutečnit. Pracujeme spolu dva roky, jsem moc spokojená, dobře se o mě starají a citlivě mě upozorňují na plnění termínů a závazků, na kterých jsme se domluvili. Pořád mě posouvají dál.

Jednání s agenturou mě překvapilo obsahem a rozsahem spolupráce. I když jsem byla ze začátku trochu nervózní, tak to bylo velice příjemné. Nechybělo mi nic, jen snad jedenkrát mléko do kafe :-) .

Na agentuře OnlineSales.cz oceňuju přátelské prostředí, které v ní panuje. A taky fakt, že není nutné přijít za agenturou s konkrétním zadáním, protože já jsem přišla jen s tím, že chci lépe komunikovat svůj obor, ale konkrétní představu jsem neměla. Překvapilo mě, že všechny nástroje, které jsme společně vymysleli, opravdu fungují. Proto doporučuju, že i když nerozumíte marketingu, nebojte se toho a obraťte se na OnlineSales.cz. V opravdu přátelské atmosféře u kafe si popovídáte o své práci a vzejde z toho něco nečekaného, co vám opravdu pomůže.
«Příjemný marketing
by OnlineSales.cz»

Ondřej Černovický

Realitní makléř
Agenturu OnlineSales.cz mi doporučil můj známý a hned první schůzka na mě velmi pozitivně zapůsobila otevřeností pana Budila. Váš plán postupu mě mile překvapil, v první fázi spolupráce jsem velmi ocenil vaše tzv. načtení klienta. Vážím si toho, jak mě paní Šudomová dokázala přečíst, protože zpětná vazba od odborníka mi dosud chyběla. Díky tomu jste mi otevřeli oči a vidím sebe a svoje podnikání v jiném světle.
Na úvodní video, které jsme spolu vytvořili, mám skvělé reakce, perfektně o mě vypovídá a funguje. Souzním s ním, protože mě ukazuje takového, jaký jsem. Momentálně běží kampaně a testujeme různá publika.

Agentura OnlineSales.cz nabízí příjemnou formu marketingu. Protože jsem v OnlineSales.cz potkal jen samé příjemné lidi, myslím, že v marketingu je lidský přístup nejdůležitější. Nepatří do něj žádné korporátní zvyky, musí se jednat na rovinu.