• Reference
Marketingová agentura OnlineSales.cz

Co o nás řekli naši klienti

«Smysluplná
spolupráce»

Ivana Völflová

REMAX Search
01 /06
Díky spolupráci s marketingovou agenturou Onlinesales.cz se naše podnikání posunulo o velký kus dopředu
Ze všeho nejvíc jsem ocenila váš rozbor toho, jak fungujeme jako kancelář, který jste pro nás připravili v rámci Plánu postupu. A výsledek natáčení byl pro nás příjemným překvapením, tak vysokou úroveň videí nikdo z nás dopředu nečekal.
«Marketingová strategie
na míru pro každého»

Robert Soudný

6K spol. s r.o.
02 /06
Po otevření divize účetního outsourcingu jsem hledal cestu, jak naše služby prodávat i online. Na networkingové akci mě zaujalo krédo agentury OnlineSales.cz, když její zástupce řekl, že klientům nenabízí služby, které chtějí, ale které potřebují.
Po první schůzce jsem dostal plán postupu, který předčil mé očekávání. Byly v něm zahrnuty kompletní informace a navržená marketingová strategie mi dávala smysl. Podle ní mi v agentuře vyrobili nové webové stránky a úvodní video, obojí je dokonalé a funguje.

Doporučuji domluvit si úvodní schůzku, kdy vznikne plán postupu, a pak se rozhodněte sami, jestli vám to dává smysl.
«Příjemný marketing
by OnlineSales.cz»

Ondřej Černovický

Realitní makléř
03 /06
Agenturu OnlineSales.cz mi doporučil můj známý a hned první schůzka na mě velmi pozitivně zapůsobila otevřeností pana Budila. Váš plán postupu mě mile překvapil, v první fázi spolupráce jsem velmi ocenil vaše tzv. načtení klienta. Vážím si toho, jak mě paní Šudomová dokázala přečíst, protože zpětná vazba od odborníka mi dosud chyběla. Díky tomu jste mi otevřeli oči a vidím sebe a svoje podnikání v jiném světle.
Na úvodní video, které jsme spolu vytvořili, mám skvělé reakce, perfektně o mě vypovídá a funguje. Souzním s ním, protože mě ukazuje takového, jaký jsem. Momentálně běží kampaně a testujeme různá publika.

Agentura OnlineSales.cz nabízí příjemnou formu marketingu. Protože jsem v OnlineSales.cz potkal jen samé příjemné lidi, myslím, že v marketingu je lidský přístup nejdůležitější. Nepatří do něj žádné korporátní zvyky, musí se jednat na rovinu.
«Opravdový zájem
o klienta»

Gabriela Mrkvicová

Networking
04 /06
OnlineSales.cz jsem poznala na networkingu a hned při prvním kontaktu s nimi mě zaujala jejich otevřenost, přímočarost a upřímnost. Vysvětlili mi, jak pracují, a navrhli, že mi připraví komplexní strategii, nikoli že by mi pomohli jen s jedním úkolem, což jsem potřebovala.
Plán postupu předčil moje očekávání. Vysoce oceňuji moderní možnost komunikace přes Skype, takže jsme se na všem domluvili, aniž bychom se zdržovali cestováním přes celou republiku. Spoustu námětů jsme ještě neaplikovali, ale překvapily mě a začala jsem některé z výhod prezentovat hostům v mém klubu.

Oceňuji přístup členů týmu k řešení mých potřeb a osobní angažovanost členů týmu OnlineSales.cz. Natočili jsme společně video a chystáme videoseriál, což bude v networkingu zlomové. Určitě stojí za to se s týmem OnlineSales.cz setkat a nechat si zpracovat plán postupu.
«Děláme společně to,
co má smysl»

Irena Vejmelková

Organizátorka akcí
05 /06
Potřebovali jsme plán konkrétních kroků, který posune naše podnikání kupředu. Plán postupu splnil naše očekávání, a proto momentálně pracujeme na realizaci jednotlivých bodů.

Líbí se mi, že si můžeme určit priority a že lidem z týmu OnlineSales.cz záleží na tom, aby to, co společně děláme, mělo smysl. A to je pro mě hodně důležité.
«Posun»

David Joun

Barberland Prague
06 /06
Chtěli jsme naše podnikání posunout dál. A naše vize odpovídala tomu, co nám OnlineSales.cz ve svém plánu postupu nabízeli.

Rozumíme si, a to je pro mě to hlavní.
Naši

Klienti

Další

Reference

  • Kontaktujte nás

Nechte nám vzkaz, ozveme se vám.

O vašich marketingových plánech si můžeme nezávazně popovídat u šálku dobré kávy.