Marketingová agentura OnlineSales.cz

Poznejte náš agenturní tým

Pracujeme na sobě,
a díky tomu inovujeme
podnikání našich klientů.

Respektujeme svou týmovou práci, obdivujeme svou odbornost a tolerujeme naši lidskost. Budujeme tým, který je společně lepší než jeho jednotlivé části, a zvládne posunout byznys jakéhokoliv zákazníka, a to lidským způsobem, aniž by se zpronevěřil svým hodnotám.
Svých prvních pět let v marketingu si odpracoval na produktovém PR a promo eventech pro klienty typu New Yorker, Deichmann nebo Nestlé. Následovala pětiletka na volné noze a práce na marketingu řady menších firem a jednotlivců. Nyní svoje zkušenosti úročí a rozšiřuje v týmu OnlineSales.cz.
Marketingový ředitel a spolumajitel agentury

Jan Sedláček

Spolumajitel a obchodní ředitel Agentury OnlineSales.cz. Vizionář, který ve všem hledá výzvu a příležitost. Fascinují ho příběhy, principy a postoje světových značek, díky kterým dobyly trh. Možnost jejich implementace do firem na českém trhu je to, na čem v agentuře pracuje každý den. Marketing a obchod jsou pro něj spojené nádoby. A jak s oblibou říká: „Důležitost marketingu? ... I bůh potřebuje zvony.”

František Vám poví slavný příběh o značce, kterou znají bezpečně všichni na celém světě.
Obchodní ředitel a spolumajitel agentury

František Školník

Lidé

Tým Account
manažerů

Lidé

Realizační
tým

Lidé

Provozní a HR
tým

Nechte nám vzkaz, ozveme se vám.

Chcete rozšířit naše řady nebo se nás jen na něco zeptat? Napište nám a můžeme vše probrat u šálku dobré kávy.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Už odcházíte?

Nechte se pravidelně informovat o trendech v oboru!

Zajímají vás novinky, tipy a trendy z obchodu a marketingu? Tipy na videa, podcasty a články, které u nás v agentuře připravujeme? Rádi vám je budeme každý měsíc posílat, stačí, když nám na sebe necháte e-mail
Jak díky marketingu najít a udržet ty správné lidi

Zaregistrujte se zdarma

Na trhu práce je dnes více lidí, procento těch šikovných se ovšem nezměnilo. Jak a kde najít šikovné lidi, a co udělat pro to, aby od vás jen rychle neodešli? Dívejte se.
se mění na
Vše dobré zůstává.
Vykročte s námi tím správným směrem.
František Školník, zakladatel agentury