Štěpán Budil
16. 3. 2020

Franchising SOS – Když žijete franchisingem nebo ještě netušíte, co to vlastně je

Když žijete franchisingem nebo ještě netušíte, co to vlastně je

Co potřebuje české franchisingové prostředí možná nejvíce, je dávat vědět o příležitostech ve franchisingu nejen těm, kteří už se aktivně zajímají, ale především těm, kteří si sami sebe ve franchisingu do této chvíle nedovedli ani představit. Jednoduše proto, že zde často panují mylné informace o tom, co franchising vůbec je, jaká má pravidla a kdo mám jakou roli v procesu.

Mluvíme o tom v našem rozhovoru v rámci pořadu Franchising SOS i s obchodní radovou americké ambasády Christinou Sharkey, s níž jsme natočili jeden z posledních dílů. Dozvíte se, proč americké franchisové koncepty do České republiky vůbec vstupují, jak se jim zde daří, které právě nyní čekají na své nové master-franchisanty i čím je Česká republika nejen pro franchising podnikatelsky výjimečná.

Franchising není jen McDonald’s a KFC

Ale celý nový podnikatelský svět, který má svá pravidla a který je otevřen těm, co se nebojí pracovat a chtějí být úspěšní s o dost menší mírou rizika a pokorou vůči majiteli již úspěšného konceptu. Rozhodli jsme se proto vytvořit vlastní pořad o franchisingu, který dává hodnotu a má za cíl představit ty, kteří u nás prostředí franchisingu tvoří, kultivují a dělají franchisingu dobré jméno. Ať už to jsou franchisoři, master-franchisanti nebo lidé, kteří ve franchisingu přímo nepracují, ale v jeho rámci dlouhodobě vzdělávají a tím připravují nové podnikatele na tuto podnikatelskou příležitost.
Pokud jste franchisor, prostředí franchisingu u nás svou prací pozvedáte, tak se nám ozvěte a možná se podíváme s vámi hlouběji do vaší značky a její pozici na českém franchisingovém nebi.
Autor
Štěpán Budil
Sdílet článek
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pojďme se nezávazně potkat u kávy a probrat i váš projekt

O vašich marketingových plánech si můžeme nezávazně popovídat u šálku dobré kávy.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Může vás zajímat

Další články

Už odcházíte?

Nechte se pravidelně informovat o trendech v oboru!

Zajímají vás novinky, tipy a trendy z obchodu a marketingu? Tipy na videa, podcasty a články, které u nás v agentuře připravujeme? Rádi vám je budeme každý měsíc posílat, stačí, když nám na sebe necháte e-mail
Jak díky marketingu najít a udržet ty správné lidi

Zaregistrujte se zdarma

Na trhu práce je dnes více lidí, procento těch šikovných se ovšem nezměnilo. Jak a kde najít šikovné lidi, a co udělat pro to, aby od vás jen rychle neodešli? Dívejte se.