Přidej se k nám

Webový programátor

Do naší agentury hledáme šikovného programátora, který převede vytvořenou grafiku do fyzické podoby pro firemní stránky, komunitní weby, informační webovky … či malé nebo rozsáhlé e-shopy. Využíváme Elementor a redakční systém WordPress, tak aby si klienti mohli své webové stránky spravovat a doplňovat následně i sami.

Co přesně tě čeká?

Hledáme kolegu, který má praxi s programováním WP, my konkrétně máme multilicenci na plugin Elementor WP, vyzná se v oblasti web technologií (HTML, CSS, JS…) a zajímá se o vývoj webových technologií, rád zkouší nové věci, vzdělává se a inovuje. Zároveň umí dodržet termíny, je komunikativní a flexibilní.

Co ti nabízíme?

Nabízíme ti práci v inspirativním prostředí naší prostorné kanceláře. Spolupráci na IČO s ohodnocením dle tvých zkušeností. Vzdělávací kurzy/školení taková, která dávají smysl. Přátelský kolektiv, pohodovou atmosféru, firemní akce.

Chceš se stát součástí rodinné a přátelské agentury,
kde mají váhu slova jako lidskost, důvěra a selský rozum?
Pak neváhej a pošli nám pár řádků o sobě, pochlub
se výsledky, které již stojí za tvou prací, přilož své CV
a my se ti rádi ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Už odcházíte?

Nechte se pravidelně informovat o trendech v oboru!

Zajímají vás novinky, tipy a trendy z obchodu a marketingu? Tipy na videa, podcasty a články, které u nás v agentuře připravujeme? Rádi vám je budeme každý měsíc posílat, stačí, když nám na sebe necháte e-mail