Přidej se k nám

Webdesignér / Webový grafik

Do naší agentury hledáme kreativního webdesignéra pro tvorbu profesionální webové grafiky, designu, brandu. Pokud jsi navíc univerzální kreativec, který dokáže připravit i grafický návrh webu, nebo grafický design nakóduješ do fyzické podoby webu v námi využívané platformě Elementor pro WP, rádi tě poznáme a přivítáme u nás.

Co přesně tě čeká?

Hledáme člověka s citem pro pochopení obchodního cíle webu. Člověka s kreativním myšlením, grafickým cítěním, který přináší originální nápady a nebojí se inovací podle aktuálních trendů. Komunikativního, flexibilního a spolehlivého člověka, který umí dodržet termíny.

Co ti nabízíme?

Nabízíme ti práci v inspirativním prostředí naší prostorné kanceláře. Spolupráci na IČO s ohodnocením dle tvých zkušeností. Vzdělávací kurzy/školení taková, která dávají smysl. Přátelský kolektiv, pohodovou atmosféru, firemní akce.

Chceš se stát součástí rodinné a přátelské agentury,
kde mají váhu slova jako lidskost, důvěra a selský rozum?
Pak neváhej a pošli nám pár řádků o sobě, pochlub
se výsledky, které již stojí za tvou prací, přilož své CV
a my se ti rádi ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Už odcházíte?

Nechte se pravidelně informovat o trendech v oboru!

Zajímají vás novinky, tipy a trendy z obchodu a marketingu? Tipy na videa, podcasty a články, které u nás v agentuře připravujeme? Rádi vám je budeme každý měsíc posílat, stačí, když nám na sebe necháte e-mail