• Aktuálně hledáme
Přidej se k nám

Obchodník/Obchodnice

Do naší agentury hledáme důležitou osobu, která bude přinášet nové klienty, pomáhat je rozvíjet a zároveň bude partnerem našim stávajícím klientům.

Co přesně tě čeká?

Hledáme týmového hráče s výbornými komunikačními dovednostmi, který rád sdílí své zkušenosti a zároveň umí naslouchat druhým. Má zkušenosti s obchodem a jednáním s lidmi na vyšších pozicích. Člověka, který se zajímá o dění kolem sebe a který má přehled v aktuálních internetových trendech. Člověka proaktivního, který se chce stát součástí firmy a růst s ní.

Co ti nabízíme?

Nabízíme ti práci v inspirativním prostředí naší prostorné kanceláře. Spolupráci na IČO s ohodnocením dle tvých zkušeností. Vzdělávací kurzy/školení taková, která dávají smysl. Přátelský kolektiv, pohodovou atmosféru, firemní akce. Účast na networkingových a business akcích. Odměna se pohybuje v rozmezí 40 – 80 tisíc (dle tvých schopností).

Chceš se stát součástí rodinné a přátelské agentury,
kde mají váhu slova jako lidskost, důvěra a selský rozum?
Pak neváhej a pošli nám pár řádků o sobě, pochlub
se výsledky, které již stojí za tvou prací, přilož své CV
a my se ti rádi ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
  • Newsletter
Už odcházíte?

Nechte se pravidelně informovat o trendech v oboru!

Zajímají vás novinky, tipy a trendy z obchodu a marketingu? Tipy na videa, podcasty a články, které u nás v agentuře připravujeme? Rádi vám je budeme každý měsíc posílat, stačí, když nám na sebe necháte e-mail
  • Video konzultace
Potřebujete přesunout svoje podnikání do online světa?

Domluvte si s námi video konzultaci

Nevíte si rady, jak se do online světa pustit? Přemýšlíte, čím začít, na co se zaměřit a co nyní neřešit? Rádi Vám pomůžeme! Domluvte si s námi video konzultaci, kterou nyní nabízíme zcela ZDARMA!
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.